Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Thursday, 30 November 2023
A+ R A-

Envirex środowisko

 

ENVIREX Usługi Środowiskowe i Edukacja realizuje projekty, jako podwykonawca zadań budowlanych i inwestycyjnych w obszarze ocen oddziaływania na środowisko.

Wykonujemy w profesjonalny sposób i zgodny z aktualnie obowiązującymi standardami raporty przyrodnicze i hydro–geologiczne, prowadzimy monitoring zoologiczny i geobotaniczny, inwentaryzacje i waloryzacje przyrodnicze w tym na obszarach Natura 2000. Dokumentacja przygotowywana jest w standardzie GIS.

Wizją firmy ENVIREX jest służenie naszym klientom, jako partner naukowo-biznesowy podczas wszystkich fazach inwestycji w zakresie całego spektrum oddziaływań na środowisko przyrodnicze. Naszym atutem jest znajomość krajowych i europejskich uwarunkowań przyrodniczych, międzynarodowych standardów pracy oraz indywidualne podejście do klienta.

Nasze opracowania są zawsze wysoko oceniane przez zleceniodawców i instytucje nadzorcze (Urzędy Miast i Gmin, RDOŚ i GDDKiA).

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem doświadczonych współpracowników.