Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kontakt

Wojciech Sierka (Envirex)

Niecała 5, 41-215 Sosnowiec

kom. 694.945.175

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.envirex.pl

Top Panel
Friday, 19 January 2018
A+ R A-

portfolio środowisko

 

ENVIREX Usługi Środowiskowe i Edukacja realizuje projekty, jako podwykonawca zadań budowlanych i inwestycyjnych w obszarze ocen oddziaływania na środowisko.

Wykonujemy w profesjonalny sposób i zgodny z aktualnie obowiązującymi standardami raporty przyrodnicze i hydro–geologiczne, prowadzimy monitoring zoologiczny i geobotaniczny, inwentaryzacje i waloryzacje przyrodnicze w tym na obszarach Natura 2000. Dokumentacja przygotowywana jest w standardzie GIS.

Wizją firmy ENVIREX jest służenie naszym klientom, jako partner naukowo-biznesowy podczas wszystkich fazach inwestycji w zakresie całego spektrum oddziaływań na środowisko przyrodnicze. Naszym atutem jest znajomość krajowych i europejskich uwarunkowań przyrodniczych, międzynarodowych standardów pracy oraz indywidualne podejście do klienta.

Nasze opracowania są zawsze wysoko oceniane przez zleceniodawców i instytucje nadzorcze (Urzędy Miast i Gmin, RDOŚ i GDDKiA).

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem doświadczonych współpracowników.