Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wednesday, 27 September 2023
A+ R A-

portfolio edukacja

 

ENVIREX Usługi Środowiskowe i Edukacja realizuje projekty edukacyjne z biologii oraz nauk przyrodniczych.

Główną domeną edukacji są wykłady naukowe i zajęcia laboratoryjne dla dzieci i młodzieży szkolnej i przedszkolnej. 

Spotkania naukowe odbywają się w ramach Uniwersytetów Dziecięcych (UniKids, DUD, Humanitas) w kilkudziesięciu lokalizacjach. 

Wykłady: Urodzeni mordercy - wynalazki i patenty mięsożernych roślin. Nietoperze - królowie jaskiń. Prywatne życie roślin. Co piszczy w trawie? Nasze rady na odpady. Puchacz, sówka, czy uszatka - kazda z nich to sowia gratka.

Warsztatt i laboratoria: Anatomia i fizjologia człowieka. Hematologia - analizy i charakterystyki krwi. Ekstrakcje kwasów nukleinowych. Kolorowy zawrót głowy -  barwniki roślin. Mikroskopowanie - tkanki roślin i zwierząt, w tym człowieka. Różnorodność biologiczna - świat pięciu królestw świata żywego.

 

 

 

 

 

portfolio środowisko

 

ENVIREX Usługi Środowiskowe i Edukacja realizuje projekty, jako podwykonawca zadań budowlanych i inwestycyjnych w obszarze ocen oddziaływania na środowisko.

Wykonujemy w profesjonalny sposób i zgodny z aktualnie obowiązującymi standardami raporty przyrodnicze i hydro–geologiczne, prowadzimy monitoring zoologiczny i geobotaniczny, inwentaryzacje i waloryzacje przyrodnicze w tym na obszarach Natura 2000. Dokumentacja przygotowywana jest w standardzie GIS.

Wizją firmy ENVIREX jest służenie naszym klientom, jako partner naukowo-biznesowy podczas wszystkich fazach inwestycji w zakresie całego spektrum oddziaływań na środowisko przyrodnicze. Naszym atutem jest znajomość krajowych i europejskich uwarunkowań przyrodniczych, międzynarodowych standardów pracy oraz indywidualne podejście do klienta.

Nasze opracowania są zawsze wysoko oceniane przez zleceniodawców i instytucje nadzorcze (Urzędy Miast i Gmin, RDOŚ i GDDKiA).

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem doświadczonych współpracowników.